Boğaz’da tekne turu. Güzergah, fiyat ve organizasyon bilgileri

 

İstanbul’u Boğaz’dan denizden keşfetmeye ne dersiniz? Trafiğinden, keşmekeşinden uzak yalılarını görmeğe, rüzgarını dudaklarınızda hissetmeye, balıkçılarını kendi iş yerlerinde görmeye ne dersiniz? O anlattıkları şilepler, yük gemilerini pek yakında görmeden inanılmaz bir his. Aslında sizde bunları yapabilirsiniz. İster özel bir tekne kiralayın, isterseniz de grup turlarına katılın. Hepsi birbirinden güzel. Eğer kendi grubunuz var ise kendi teknenizi kiralayabilirsiniz.

 

Bu tur tekneleri İstanbul’da bir çok yerden kalkıyor. Ortaköy, Haliç, Karaköy, Beşiktaş, Üsküdar bunların sadece bazıları.

 

Boğaz turlarında güzergah:

  • Genelde Boğaz tekne turları 2 ile 4 saat arasında değişir. Genel Sirkeci/Karaköy ve Üsküdar cıvarlarında başlayan turlar birinci köprüyü geçtikten sonra ikinci köprüye kadar gider ve geri döner. Genelde kuzeye giderken Avrupa tarafında gidilir ve Anadalu tarafında geri dönülür. Böylece İstanbul iki yakasını da en yakın şekilde görebilirsiniz. Ne yalılar, ne evler, ne saraylar göreceksiniz. Var olduklarınız bile bilmediğiniz birbirinden güzel mekanlar, evler. Çoğu da ihtişamlarını koruyor.
  • Tekneler isterseniz Bostancı, Kartal, Pendik’den kalkıp Prenses adalarına gidebilir. Hem de isterseniz teknede, isterseniz adalarda yemek yiyebilirsiniz.
  • Ataköy, Yeşilköy, Bakırköy cıvarlarında olan müşterilerde buradan başlayıp Boğaz’a gidebilirler. Boğaza gitmesi yaklaşık bir saat sürmektedir. İsterseniz Boğaz’da bir restaurantta da yemek yiyebilirsiniz.

 

Fiyat

Fiyat konusundaki etkenler arasında şunları sayabiliriz:

  • Çıplak tekne mi yoksa yemek, içki, servis var mı. Çıplak tekne de sadece kaptan ve mürettebat vardır. Siz genelde kendi istediğiniz yemeği ve içkiyi getirebilirsiniz. Bazı tekneler alkol kabul etmez. Dolayısıyla önceden sormak lazım.
  • Güzergah. Eğer Boğaz’dan adalara gitmek isterseniz yol daha uzun olduğunda sizden ek ücret istenecektir.
  • Saat. Genelde 3-4 saatlik bir tur idealdir. Daha uzun düşünüyorsanız tekne de müzik, eğlence ve denize girme düşünmenizi tavsiye ederiz.
  • Yemek – içki. Genelde sunulan yemeğe ve limitli-limitsiz içkiye göre fiyat değişecektir.
  • İnme binme ve ek iskelelerden durmak için genelde ek ücret alınmaz.
  • Canlı müzik, lazer şov, DJ, fasıl ekibi, garsonlar hep ek ücrete tabiidir. Kendi CD’nizi çalmak isterseniz bundan para alınmaz.

 

Kiralık teknede ne yapabilirsiniz?

Parti, düğün, nişan, sünnet, kına, doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, şirketinize özel yemek, mezuniyet balosu, ödül töreni, şirket toplantıları, yurt dışından veya şehir dışından gelen müşterileriniz için gezi organizasyonu, Müzikli organizasyonlar ,havai fişek gösterileri, transfer hizmeti

Her türlü tekne kiralama, Boğaz’da gezi için www.kiraguru.com sitemizden yararlanabilirsiniz. Sadece kiralık tekne değil aklınıza gelen herşeyi buradan kiralayabilirsiniz. Tekneye gidiş gelişler için kiralık araç bile ayarlayabiliriz.

 

Kiralık VIP yat

 

 

 

  İstanbul'da boğaz teknesi     

Tekne kiralama  

    İstanbul kiralık tekne

İstanbul'da tekne turuLüks tekne kiralama

About

Günlük kiralık ev, araç kiralama, kiralık tekne, kiralık elbise, özel ders, playstation kiralama…Hepsi Kiraguru.com ‘da

Tagged with: , , ,
Posted in Taşıt

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>