Ağva, Şile’de günlük kiralık evler

Tatiliniz çok mu kısa? Sadece birkaç gününüz var ve evde oturmaktan başka çarem yok mu diyorsunuz? Böyle düşünmenize gerek yok. Veya Bayram Tatilinde kısa bir seyahat istiyorsanız, İstanbul’a sadece 97 km uzaklıkta şile ilçesine bağlı Ağva’yı gezmeye ne dersiniz?

Yeşillik seviyorsanız burada doğaya doyacaksınız. Deniz tercih edenler ise gök mavisi denize bayılacaksınız. Karadeniz’in hırçın sularına karışması sizleri ürkütmesin Ağva’da gayet duru bir deniz bulunmaktadır. Güzel bir doğa eşliğinde yürüyüş yapabilir ya da bisiklet kullanabilirsiniz. Ağva’nın harika bir parçası olan Göksu nehrinin tadına daha da varabilmeniz için deniz bisikletine binip nehri dolaşabilirsiniz. Ayrıca burada birçok kiralık sandal göreceksinizdir. Bu kiralık sandalların bulunma sebebi daha çok balık tutma hevesinde olan insanlar için planlanmıştır. Sakin bir doğa eşliğinde duru bir denizde saatin nasıl geçtiğini anlamadan uzunca bir süre balık tutmakla zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Denizin olmasının Ağva’ya daha çok balık restoranları ile yansımaktadır. Kilimli, Gizli Bahçe, Liman Restaurantı ve Şengül Çiftliği uğrayıp da mutlaka tekrar gitmek isteyeceğiniz mekânlardan bir tanesi olacaktır. Doğa eşliğinde et ve balık keyfinin tadına varıp aynı zamanda yöresel yemekleri en doğal haliyle tadabileceksiniz. Kendinize hatıra kalmasını istiyorsanız şile bezini almayı unutmayın. Çeşitli hediyelik eşyalarla da sevdiklerinize güzel bir hatıra getirebilirsiniz.

Küçük ve nezih bir yerde tatil geçirmenin vazgeçilmezlerinden olan Ağva kiralık evleri ile sizleri güzel mekânlar sunmaktadır. Yemeğinizi kendiniz pişirmek isterseniz birçok kendin pişir kendin ye restoranlarına rastlayacaksınızdır. Aynı zamanda kendinize uygun günlük kiralık dairede de ailenizle kendi halinize bir hafta sonu tatili yapabilirsiniz. Kiralık tekne keyfini sakın kaçırmayın. Müthiş Göksu nehrinin huzurlu sularında sandal ile balık tutma keyfi size her şeyi unutturacaktır.

Her türlü kiralama işlemleriniz için kiraguru.com sitemize bekleriz.

 

About

Günlük kiralık ev, araç kiralama, kiralık tekne, kiralık elbise, özel ders, playstation kiralama…Hepsi Kiraguru.com ‘da

Tagged with: , , , ,
Posted in Emlak
One comment on “Ağva, Şile’de günlük kiralık evler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>